Jdi na obsah Jdi na menu
 


Pejsek jako prkýnko?

4. 8. 2009

Maminka tu byla celý den. Bylo to žúžo. Povídal jsem jí, co všechno dělám, ukázal jsem jí, co už umím, kde spinkám a co všechno máme na zahrádce.

Taky jsem mamince ukázal, jaký jsem šikovný šofér. Nasadil jsem si kšírky a jeli jsme na výlet. Maminka seděla se mnou vzadu v autě a byla na mě pyšná. Já jsem na sebe také pyšný. Roník tohle totiž ještě neumí. 

Panička mi to ale chtěla pokazit. Žalovala, že jsem nezbeda, že jí občas nechci poslouchat a taky mám tvrdou hlavičku. Nevím, co tím myslela, ale kdybych jí měl měkkou, tak přece nemůžu lézt pod stolem, ani pod autem, ani pod židlema, protože bych neměl jen boule, ale měl bych v ní díry...?   Takže jsem rád, že jí mám tvrdou. 

Přijela taky naše chovatelka. Pořád se chtěla mazlit a muchlovat. No hrůza! (Roníčku Ty jsi to prý vydržel?! ) Asi měla pocit, že jsem plyšovej lední medvídek... (To slýchám na procházkách často. Hlavně od starých paní. Asi mají špatný brejle, protože jinak by viděly, že jsem velký, chlupatý a kousací pes. Panička mi to může potvrdit. Tu okusuju pořád  )

Škoda, že ten den tak rychle utekl. Ale zase se uvidíme. Pojedu na statek ke koníkům a tam maminka přijede. Budu jí zase vyprávět, co všechno už jsem zažil a co nového jsem se naučil.
Posílám Ti pusu mamíííííííí 
 

Náhledy fotografií ze složky S maminkou