Jdi na obsah Jdi na menu
 


Roníčkuuuuuuu, přijeď zase!

18. 9. 2009
Byli jsme spolu v lese i na zahrádce. Měřili jsme si ocásky a ouška, počítali vypadané zuby. Roníčkovi už rostou nové. Mně zase rostou nové chlupy. Taky jsme si měřili bříška a nožičky. Zatím o fousek vedu, ale Roníček mě dohání. Rozhodně se už nenechá přeprat, jako když byl mimino, a taky umí pěkně nadávat, když se mu něco nelíbí. Jsem rád. Bál jsem se o něj. Že si nechá všechno líbit. Ale nenechá.

Roníček je srandista. Stejně jako já. A taky rád vymýšlí lumpárny. Stejně jako já. Chtěli jsme si zavzpomínat na staré časy, kdy jsme spolu byli na chajdě v lese, a tak jsme se domluvili, že se zase namaskujem. (Do lesa musíte chodit namaskovaní, jinak vás najdou divočáci a to, jak říká panička, není žádná prdel.)

Našli jsme supr místo. Plácek se škvárou a taky bláto. Na maskování je škvára úplně nejlepší. Paráda! Takhle špinavý pejsek jsem už dlouho nebyl a Roníček taky ne. Bylo to famózní maskování!   

Škoda, že nás potom na zahradě vymydlili. Chtěl jsem být Šedý vlk a Roník Šedé pírko. Takhle z nás zase udělali Bílé medvědy. Ble.  (Ale na hlavičce ještě trochu toho šedivýho popela mám, tak doufám, že si toho panička nevšimne a budu se moct frajeřit před Džíny, že mám šedivý vlasy. Stopro vypadám o 5 let starší. )

S Roníčkem jsme se domluvili, že se zase uvidíme. Bydlí od úterý do čtvrtka v Praze, takže můžou s páníčkem přijet kdykoliv se jim bude chtít. Hurá!
Roníčku, ukecej páníčka, ať tě přiveze v úterý rovnou k nám a ve čtvrtek si tě pak vyzvedne. To bude nejlepší. Já budu přemlouvat paničku hned od teď. Musíš být hodný a určitě nám to dovolí. Já se budu taky moooc snažit. Uff, to bude těžký. Když to nevyjde, musíš přijet alespoň na jeden den nebo na odpoledne.
Moc se mi s tebou líbilo. Třeba až přijedeš, už budu mít taky nový zoubky a tobě už třeba taky porostou nový chlupy na bříšku. Tak se drž, kamaráde. Posílám ti zkřížené prasečí pacičky (pamatuj, naše tajné znamení). 
Papa
 

Náhledy fotografií ze složky Roník a já