Jdi na obsah Jdi na menu
 


Životní zkouška na nuly :-)

21. 5. 2010

Panička na mě opět ušila boudu. Slibovala výlet, a přitom jsme jeli k doktorovi na zkoušku. Ale odpustil jsem jí to, protože tam byl i Roníček a Zdenda. 

Když jsme přijeli na kliniku, už na nás čekali. Roník mě tentokrát dostal. Normálně v čekárně chrněl... No chápete to? To já bych si tedy nedovolil, kdybych věděl, že přijede brácha. Ale možná to nevěděl. Možná mu taky Zdeněk sliboval výlet... 

Než jsem si to srovnal v hlavě, už mě za packu držela taková pěkná sestřička v modré vestičce. Chtěl jsem jí říct, jak moc jí to sluší, ale nějak mi to nešlo. 

ObrazekPak mám to "vokno". Pamatuju si jen jednu chvilku, kdy jsme byli s paničkou v takový tmavý místnosti (musela to být zkušebna), ona měla na sobě podivnou vestu a nade mnou svítilo sluníčko (když nad tím teď přemýšlím, tak to nemohlo být sluníčko?). 
Začal jsem panu doktorovi vyprávět, co všechno už umím, aby mi dal tu jedničku, ale vůbec si nepamatuji, co jsem mu nakonec napovídal. Ale musel být ohromený, když mi dal ty nuly, no ne? 

Obrazek

  

 

Když jsem se probral, stál u mě Rony a něco mlel o tom, že nás rentgenovali. Asi byl zfetovanej, protože kdyby nás rentgenovali, tak bychom o tom něco museli vědět ne? 
Ale nedal si to vymluvit. Byl opět ve formě. Zato já nemohl pořádně na nohy. Vydal jsem se při té zkoušce doslova ze všech sil. Naštěstí nás panička vzala ven na čerstvý vzduch, který nás dokonale probral.

Obrazek

Tak nevím. Leží mi to v hlavě. Panička mi ukazovala diplom, kde máme zapsáno, že mám DKK A/A a DLK 0/0. Z jejího povyku soudím, že to je víc než dobře. Ale o co vlastně šlo se asi dozvím pořádně až zítra.

Budeme s Roníčkem slavit naše včerejší narozeniny a tyhle naše bezkonkurenční diplomy taky zapijem. Mám schovaný jedno psí pivo, tak ho potají vezmu s sebou. Až se budou páníčci bavit nad fotkama, pěkně to s Ronym rozjedem. Je nám rok, takže teď si začneme konečně užívat. Pivo, holky, auta.... Jupííí! 

 

Náhledy fotografií ze složky 365 Abárkových dní