Jdi na obsah Jdi na menu
 


Jenny je zasloužilou matkou!

29. 7. 2011

Předevčírem mi panička řekla, že Jenny už bude rodit. Byl jsem z toho trochu nervozní, protože jí mám moc rád a přece jenom to dělala poprvé, ale zvládla to na jedničku!

Nikdy jsem neviděl, jak se rodí štěňata, ale myslel jsem, že prostě vypadnou Jenny z bříška všechny najednou a bude. Ale panička mě vyvedla z omylu. Trvalo to 20 hodin! Chápete to? Dvacet hodin z vás vylejzá jedno malý chlupatý stvoření za druhym. To bych teda nevydržel...

Mám radost. Bude zábava.  Nejsme sice příbuzný, ale i tak je šance, že se budeme kamarádit a pěkně řádit. Jenom nevím, jak? Jsou strašně malí! Doslova miniaturní!?

Prý jsem byl taky takový. Tomu ale nevěřím. Vím, že když jsem se na sebe poprvé podíval, měl jsem tlapy jako tygr a čumák jako lev. (pozn. paničky: Abárek byl sice od malička vždycky větší, ale taky od narození hooodně přehání, čehož jste si jistě všimli)

Už se těším, až k nim budeme moct na návštěvu. Snad je zvládnu všechny uhlídat. Devět mrňat! 4 kluci a 5 holek. Všichni jsou černoši, jen jedna holka se spíš podobá mně. Je totiž světlá. Chacha, tohle ti nevyšlo Blacku Jacku Apollo Thirteen neboli Elfe.

Ostatně, mrkněte na fotky a taky můžete na webíku mojí mamky sledovat, jak ty chlupáči rostou.

Jo a kdybyste nějakýho toho černýho vetřelce chtěli domů, tak dejte vědět. Zařídím vám protekci.

Abíno