Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Ahoj Abatárku!

(mamina Jessynka, 6. 2. 2010 10:44)

To jsem se zase pobavila při čtení Tvého webíku! Hezky cvič s paničkou na výstavu, i když lumpačení je zábavnější, s tím souhlasím ;-) Moc se těším, až Tebe i Roníka zase uvidím. Třeba to bude ještě dřív než na oslavu narozenin. Pac

Pro tetu Hanku

(Abatárek, 20. 1. 2010 18:28)

Ahoj teto Hanko, určitě se přijedu brzo podívat do Tvého úžasného krámku. Už je ze mě velký kluk, to budeš koukat :-) Na výstavu bych rád, ale panička říká, že to zatím asi není možné. Prý se mnou šijou všichni čerti a tam se musí způsobně stát. Tak nevím. Přijedu pro radu, jak to udělat. :-)

Zavody

(Jana a Oskar, 19. 1. 2010 9:36)

Závody byly prima, hlavně Abatárku že jsme si to tam užili, hlavně ty lumpačiny, hraní a běhání. Tak pa v Hrdlo

Pozdrav

(Hana Kratochvílová, 17. 1. 2010 19:15)

Ahoj Abatárku, po nějaké době jsem mrkla na Tvé prima stránečky. Vidím, že pěkně rosteš a hlavně Tě ani paničku neopouští humor. Takže jen tak dál a budu ráda, pokud se zase někdy ukážeš! A co třeba někdy na výstavu??!

Jsi Abatárku úžasnej!!!

(mamina Jessynka, 17. 1. 2010 14:56)

Ahoj můj drahý synáčku, musím Ti říct, že jsem z Tebe nadšená! Jsi nádherný, šikovný pejsek a za to, že jsi všechny na závodech pobavil jsem fakt na Tebe pyšná! Nemůžu se dočkat, až Tebe, Roníčka a vaše páníčky za 6 dní uvidím! Móóóóc se těším!

Ahojky

(Jana a Oskar, 29. 12. 2009 22:39)

Moooc hezké stránky, docela jsem se pobavila :-) Super fotečky, jen tak dál :-)

Pozdrav od brášky

(Roník a spol., 9. 11. 2009 10:58)

Tak nazdar do Jiren. Zhltli jsme Vaše nové dobrodružné řádky. Koukám, že se taky nenudíte. Novinky od nás jsou na stránkách mamky Jessynky. Mějte se všichni moc hezky a hlavně Ty, Abíku - určitě se zase brzo uvidíme - páníček Zdenda mi to slíbil!!!!!

Kuk

(mamina Jessynka, 27. 10. 2009 19:30)

Ahoj Abarku. Moc se tesim, az se v nedeli uvidime! Kousnu Te do ucha, do krku, preperu Te a ukazu Ti poradny lumparny,jo? Treba prozeneme naky pipinky na louce ;-)

Čtení

(Míša, 29. 9. 2009 13:39)

Ahoj paničko a Abárku! Tak jsem se konečně dostala k návštěvě webu - moc jsem se pobavila! Těším se na další zprávy a mějte se moc pěkně! M.

Pozdrav

(mamina Jessynka, 10. 9. 2009 21:25)

Ahoj kluci moji, moc me mrzi, ze se s vama neuvidim pristi tyden,ale panicka mi alespon bude vypravet a ukaze fotky. Kazdopadne vam obema posilam na dalku mamincino obliznuti a nezapomente na slusne vychovani;-)

Pozdrav od brášky

(Roník, 9. 9. 2009 17:23)

Ahoj Abíku, tak jsem se dozvěděl, že se příští středu po delší době uvidíme a už se těším na pořádnou honičku a zápasy. Měj se fajn! Bráška Rony P.S. Mám předat taky pozdrav od mého páníčka Zdendy .... :-)

Ahoj!

(Mamina Jessynka, 13. 8. 2009 10:10)

Abárku, teda Ty jsi napsal krásné věty o mé návštěvě u Tebe;-) Jsi moc šikovný, krásný a taky hodný, Tvoje panička si vymýšlí, když říká, že nejsi. Jo jo, moje panička je hrozná na tulení, Roníka mučila celých 5 dní a Tebe se taky snažila, ještě že ses tolik nedal! Jsem ráda, že jsem už velká holka a nevejdu se jí na klín, jinak by to bylo k nesnesení! Měj se moc krásně a těším se až Tě za pár dní uvidím u koníků.

Zdravíme z jihu!

(Jessynka a Roník, 31. 7. 2009 10:19)

Ahoj Abárku, tak jsem už u Roníka! Je to pořád stejně úžasný pejsek jako když jsme byli my tři pohromadě. Moc Tě zdraví a posílá kousnutí do ocásku. K mojí paničce se často tulí. Teda spíš panička se pořád vnucuje:) U mě hledal cecíky, poznal mě bez problémů a já jeho taky. Krásně si spolu hrajeme. Jsem zvědavá, jestli i Ty mě poznáš, ďáblíku;-)Měj se moc krásně a v úterý pac. Tvá mamka a bráška

pochvala

(babička maminky Jessynky, 27. 7. 2009 19:57)

Ahoj Abárku, tak jsem si přečetla tvoje povídání a musím říct, že jsi skoro spisovatel. Chvíli jsem slzela dojetím, potom jsem se smála. Móóc krásné čtení. Gratuluji ti k tvoji nové paničce,opravdu sis dobře vybral. Tak hodně štěstí v novém domově a piš, ať mám co číst.

podlaha

(Petra, 23. 7. 2009 7:45)

Zdravím Vás :-) Určitě. Dáváme si pozor a dovádíme hlavně venku na zahradě. Abar je pěkné číslo. Taky je to sůvička. Ožívá po deváté večer a vydrží řádit do půlnoci. Je ale moc šikovný a budu moc ráda, když se nám podaří vést ho stejně dobře jako jsou vedeni jeho rodiče. Pozdravujte taťku :-)

pozor na plovoucí podlahu

(Luboš Ton, 22. 7. 2009 23:40)

Dobrý den, máte překrásné štěně a super fotky. Mám ale strach z té plovoucí podlahy. V žádném případě si s Abarem nehrajte tam, kde mu kloužou nožičky. Toto ne může nenávratně projevit na displasii kyčelních kloubů. Vyřizuji pozdrav svému synovi od Carlssona :-)

Pozdrav

(Hana Kratochvílová, 21. 7. 2009 6:45)

Ahoj Abárku, tak jsi byl asi dost hodný, když ti panička včera koupila skorodospěláckého dummíka s pravou kožešinkou! Jen tak dál a s dummíkem pilně trénuj. Je vidět, že tě má panička fakt ráda, tedy nejen kvůli tomu dummíku :-)). Přeji ti do života hodně zdraví, lásky a krásy a ráda vás oba opět uvidím.

Kuk

(mamina Jessynka, 20. 7. 2009 22:54)

Dobrou noc Abárku, právě jsme na Tvých stránkách a koukáme na fotečky, jak jsi byl maličkatý..je to hotový zázrak, že z toho malého "nic" vyroste tak velký krásný pejsek. Hezké sny;-)

Nemám čas...

(Abárek, 20. 7. 2009 22:40)

Ahoooj všichni. Díky moc za zprávičky i přání k narozeninám. Mám se príma, jen nestíhám. Panička mi pořád něco vysvětluje, ukazuje a učí a já pak nemám vůbec čas na psaní! Ale ráno vstanu dřív a všechno to sem napíšu. Tak se těšte. Bude toho spousta. :) Dobrou noc. Musím jít rychle spinkat, abych byl ráno vzhůru dřív než moje rodinka.

Slavíme!

(mamina Jessynka, 20. 7. 2009 18:11)

Vše nej nej Abárku k dnešním 2měsíčním narozeninám, mám Tě móóc ráda! Posílám blízanec;-)Dnes prý moje panička s tetou popijí na Tvoje a Roníkovo zdraví, já dostanu ale jen obyčejnou vodu:(