Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zdravíme z jihu!

(Jessynka a Roník, 31. 7. 2009 10:19)

Ahoj Abárku, tak jsem už u Roníka! Je to pořád stejně úžasný pejsek jako když jsme byli my tři pohromadě. Moc Tě zdraví a posílá kousnutí do ocásku. K mojí paničce se často tulí. Teda spíš panička se pořád vnucuje:) U mě hledal cecíky, poznal mě bez problémů a já jeho taky. Krásně si spolu hrajeme. Jsem zvědavá, jestli i Ty mě poznáš, ďáblíku;-)Měj se moc krásně a v úterý pac. Tvá mamka a bráška

pochvala

(babička maminky Jessynky, 27. 7. 2009 19:57)

Ahoj Abárku, tak jsem si přečetla tvoje povídání a musím říct, že jsi skoro spisovatel. Chvíli jsem slzela dojetím, potom jsem se smála. Móóc krásné čtení. Gratuluji ti k tvoji nové paničce,opravdu sis dobře vybral. Tak hodně štěstí v novém domově a piš, ať mám co číst.

podlaha

(Petra, 23. 7. 2009 7:45)

Zdravím Vás :-) Určitě. Dáváme si pozor a dovádíme hlavně venku na zahradě. Abar je pěkné číslo. Taky je to sůvička. Ožívá po deváté večer a vydrží řádit do půlnoci. Je ale moc šikovný a budu moc ráda, když se nám podaří vést ho stejně dobře jako jsou vedeni jeho rodiče. Pozdravujte taťku :-)

pozor na plovoucí podlahu

(Luboš Ton, 22. 7. 2009 23:40)

Dobrý den, máte překrásné štěně a super fotky. Mám ale strach z té plovoucí podlahy. V žádném případě si s Abarem nehrajte tam, kde mu kloužou nožičky. Toto ne může nenávratně projevit na displasii kyčelních kloubů. Vyřizuji pozdrav svému synovi od Carlssona :-)

Pozdrav

(Hana Kratochvílová, 21. 7. 2009 6:45)

Ahoj Abárku, tak jsi byl asi dost hodný, když ti panička včera koupila skorodospěláckého dummíka s pravou kožešinkou! Jen tak dál a s dummíkem pilně trénuj. Je vidět, že tě má panička fakt ráda, tedy nejen kvůli tomu dummíku :-)). Přeji ti do života hodně zdraví, lásky a krásy a ráda vás oba opět uvidím.

Kuk

(mamina Jessynka, 20. 7. 2009 22:54)

Dobrou noc Abárku, právě jsme na Tvých stránkách a koukáme na fotečky, jak jsi byl maličkatý..je to hotový zázrak, že z toho malého "nic" vyroste tak velký krásný pejsek. Hezké sny;-)

Nemám čas...

(Abárek, 20. 7. 2009 22:40)

Ahoooj všichni. Díky moc za zprávičky i přání k narozeninám. Mám se príma, jen nestíhám. Panička mi pořád něco vysvětluje, ukazuje a učí a já pak nemám vůbec čas na psaní! Ale ráno vstanu dřív a všechno to sem napíšu. Tak se těšte. Bude toho spousta. :) Dobrou noc. Musím jít rychle spinkat, abych byl ráno vzhůru dřív než moje rodinka.

Slavíme!

(mamina Jessynka, 20. 7. 2009 18:11)

Vše nej nej Abárku k dnešním 2měsíčním narozeninám, mám Tě móóc ráda! Posílám blízanec;-)Dnes prý moje panička s tetou popijí na Tvoje a Roníkovo zdraví, já dostanu ale jen obyčejnou vodu:(

Pozdrav z chaty

(Jennynka, 20. 7. 2009 14:29)

Milý Abárku, přeju Ti krásný šťastný dlouhý a spokojený život se supr páníčky, spoustu psích kamarádů a těším se, až Tě uvidím.

Ahoj zlatíčko!

(mamina Jessynka, 20. 7. 2009 13:08)

Ahoj Ty můj velký kluku, jak se Ti líbí u nových páníčků? Nestýská se Ti po rodince? Mně se po Tobě a po bráškovi moc stýská, ještě že za váma za 14dní přijedu, moc se těším! Posílám velký blízanec!

S Tebou je ale sranda chlupáči;-)

(mamina Jessynka, 10. 7. 2009 17:06)

Ahoj Abárku, pěkně jsem se pobavila nad tím, jak krásně píšeš na Tvém webíku! Jsi pořádný lumpík, ale přesto mi budeš Ty i Roník moc chybět! Snad se uvidíme co nejčastěji! Neboj, jste oba moji miláčkové, i když mě koušete do cecíků:)

Těším se

(Abárek, 23. 6. 2009 20:35)

Ahoj všichni :-) Už se moooc těším na chajdu. Budeme tam s bráchou honit myšky a zajíce. Myslím, že mamka už nás neuhlídá .-) Moje panička dnes dovezla domů obrovský balík věcí. Hračky, pelíšek, kosmetické potřeby, věci na cestování. Nejvic ze všeho se ale těším na ten úžasný spacák, co má vevnitř heboučkou koskatou dečku. Bude mi to v něm určitě moc slušet a co teprv jak se v něm bude spinkat... :-)) Papa

Vítám Tě

(Tom, 21. 6. 2009 21:45)

Ahoj Abárku, už se na Tebe těším, určitě budeš pěknej lumpík ... tak to nám to bude klapat, až budeme spolu "blbnout":) tak se zatím měj a těším se, až Tě přivítám u nás doma.
Tvůj nový, zatím neznámý, páníček

Ahóój Abárku

(babička Jessynky, 21. 6. 2009 21:31)

Teda ty rosteš jako z vody.
Je to 14 dní, co jsem tě polohovala, abys neměl propadlý hrudníček a z tebe už je takový lump. Doufám, že se těšíš na chatu. Připravili jsme ti tam bydlení, posekali trávu, aby se ti hezky běhalo. Jo a taky odklidili všechno, co bys mohl rozkousat. Tak si to tam s bráškou hezky užij. Za 14 dní se na vás s dědou přijedeme podívat, už teď se těšíme.

Nazdar Nezbedo!

(Šedík, 21. 6. 2009 14:43)

Tak Tě vítám do velkého světa. Doufám, že se svojí paničkou vyrazíš i do pořádný přírody na Šumavu. Určitě se Ti to bude moc líbit-))

Ahoj Abárku!

(Jessynka, 21. 6. 2009 13:23)

Ahoj chlapáku! Musím Ti pochválit stránečky, jsou kouzelné! Moc se těším na všechno nové na stránečkách a na spoustu foteček a povídání až nebudeš u mě doma. Posílám blízanec, Tvoje mamina
PS: Těš se na chatu, budeme řádit;-)

Uvítání

(Abárek, 21. 6. 2009 12:27)

Ahoj. Zatím jsem malý a nemám moc kamarádů, ale tuhle stránku jsem připravil pro všechny, kdo si se mnou chtějí psát, povídat a třeba i hrát. Už se těším, až zapadnu do té velké smečky zlaťáků. :-)