Jdi na obsah Jdi na menu
 


Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Pozdrav z chaty

(Jennynka, 20. 7. 2009 14:29)

Milý Abárku, přeju Ti krásný šťastný dlouhý a spokojený život se supr páníčky, spoustu psích kamarádů a těším se, až Tě uvidím.

Ahoj zlatíčko!

(mamina Jessynka, 20. 7. 2009 13:08)

Ahoj Ty můj velký kluku, jak se Ti líbí u nových páníčků? Nestýská se Ti po rodince? Mně se po Tobě a po bráškovi moc stýská, ještě že za váma za 14dní přijedu, moc se těším! Posílám velký blízanec!

S Tebou je ale sranda chlupáči;-)

(mamina Jessynka, 10. 7. 2009 17:06)

Ahoj Abárku, pěkně jsem se pobavila nad tím, jak krásně píšeš na Tvém webíku! Jsi pořádný lumpík, ale přesto mi budeš Ty i Roník moc chybět! Snad se uvidíme co nejčastěji! Neboj, jste oba moji miláčkové, i když mě koušete do cecíků:)

Těším se

(Abárek, 23. 6. 2009 20:35)

Ahoj všichni :-) Už se moooc těším na chajdu. Budeme tam s bráchou honit myšky a zajíce. Myslím, že mamka už nás neuhlídá .-) Moje panička dnes dovezla domů obrovský balík věcí. Hračky, pelíšek, kosmetické potřeby, věci na cestování. Nejvic ze všeho se ale těším na ten úžasný spacák, co má vevnitř heboučkou koskatou dečku. Bude mi to v něm určitě moc slušet a co teprv jak se v něm bude spinkat... :-)) Papa

Vítám Tě

(Tom, 21. 6. 2009 21:45)

Ahoj Abárku, už se na Tebe těším, určitě budeš pěknej lumpík ... tak to nám to bude klapat, až budeme spolu "blbnout":) tak se zatím měj a těším se, až Tě přivítám u nás doma.
Tvůj nový, zatím neznámý, páníček

Ahóój Abárku

(babička Jessynky, 21. 6. 2009 21:31)

Teda ty rosteš jako z vody.
Je to 14 dní, co jsem tě polohovala, abys neměl propadlý hrudníček a z tebe už je takový lump. Doufám, že se těšíš na chatu. Připravili jsme ti tam bydlení, posekali trávu, aby se ti hezky běhalo. Jo a taky odklidili všechno, co bys mohl rozkousat. Tak si to tam s bráškou hezky užij. Za 14 dní se na vás s dědou přijedeme podívat, už teď se těšíme.

Nazdar Nezbedo!

(Šedík, 21. 6. 2009 14:43)

Tak Tě vítám do velkého světa. Doufám, že se svojí paničkou vyrazíš i do pořádný přírody na Šumavu. Určitě se Ti to bude moc líbit-))

Ahoj Abárku!

(Jessynka, 21. 6. 2009 13:23)

Ahoj chlapáku! Musím Ti pochválit stránečky, jsou kouzelné! Moc se těším na všechno nové na stránečkách a na spoustu foteček a povídání až nebudeš u mě doma. Posílám blízanec, Tvoje mamina
PS: Těš se na chatu, budeme řádit;-)

Uvítání

(Abárek, 21. 6. 2009 12:27)

Ahoj. Zatím jsem malý a nemám moc kamarádů, ale tuhle stránku jsem připravil pro všechny, kdo si se mnou chtějí psát, povídat a třeba i hrát. Už se těším, až zapadnu do té velké smečky zlaťáků. :-)